Leerdam
De naam Heesen stamt af van de oorspronkelijke bekende Leerdamse bewoners die hier hebben gewoond. Het waren bekende glasblazers. Het gebouw is gunstig gelegen, tegen het winkelcentrum van Leerdam. Het is een eigen ontwikkeling geweest van Staton Bouw. Het resultaat zijn 17 fraaie appartementen plus nog een gemeenschappelijk ruimte die het woongenot vergroten. Het ontwerp is van architect Verstoep uit Schoonhoven.
In de toren zijn, per bouwlaag 3 appartementen gebouwd. Alle appartementen beschikken over ruime balkons. Achter op het terrein is een eigen en afsluitbaar parkeerterrein aangelegd. Speciale toegangscontrole met een slagboom garanderen absolute veiligheid. Onder het complex zijn eigen parkeerplaatsen, bergingen en 4 garages gebouwd.
Door het aanleggen van watergangen is er een schiereiland ontstaan. De naam van het schitterende project is hieraan ontleend. Het metselwerk en de keuze voor duurzame aluminium kozijnen zorgen ervoor dat de bewoners zich weinig zorgen hoeven te maken over het onderhoud.
Delft
Project bekijkenRotterdam
Project bekijkenDussen
Project bekijken