Projecten

Bike Totaal Leensvaart Rijwielen

Heenvliet

Opdrachtgever
Bike Totaal Leensvaart Rijwielen
Architect
Kitselar Bouwkunde Architectuur
Start
november 2021
Oplevering
mei 2022
#
#
#
#
#
#
#
#
#

1300

m2 vloeroppervlakte

6

maanden bouwtijd

Bike Totaal Leensvaart gaf STATON opdracht om een nieuwe fietsenwinkel te realiseren in Heenvliet.

Fietsen is een belangrijke traditie in Nederland. Nederlanders fietsen graag en veel, zowel voor vrije tijd als voor transport. Dit heeft veel te maken met de geografie en infrastructuur van het land, dat relatief vlak is en veel fietspaden heeft. Maar er zijn ook culturele redenen waarom fietsen zo belangrijk is voor Nederlanders.

Fietsplezier door middel van service, kwaliteit en vakmanschap staat bij Bike Totaal voorop. Fietsen van o.a. merken als Batavus, Sparta, Cortina, Dutch ID, Gazelle en Koga zorgen ervoor dat je ruime keus hebt bij één van de 140 fietsenwinkels in Nederland.

Dit nieuwe bedrijfspand voor Bike Totaal Leensvaart werd gerealiseerd op een zichtlocatie langs de N218 bij Nieuwvliet en bestaat uit een winkel met kantoor, expeditie en een magazijn.

Terug naar projectoverzicht

Gerelateerde projecten

Duurzaam BREEAM project #
Koedood Onroerende Zaken B.V.

Koedood Onroerende Zaken B.V.

Hendrik-Ido-Ambacht

Project bekijken
#
FF Chemicals

FF Chemicals

Duurzaam GPR project #
Veth Propulsion

Veth Propulsion

Papendrecht

Project bekijken